Koszty i formy dostawy

Na koszty dostawy nie ma wpływu waga i ilość zamówionego towaru jak i też jego wartość.

Dostawa pod adres:

  • Kurier 24h firmy:
    - Dpd - 16 zł

Odbiór w punkcie:

  • Paczkomaty:
    - Inpost - 14 zł
  • Odbiór osobisty:
    - Stacjonarny punkt Lilly Collection – 0 zł


UWAGA!!! Odbiór w paczkomacie

Proszę w zamówieniu, przy wyborze Sposobu Dostawy, w polu Komentarz, wpisać numer paczkomatu do którego mamy wysłać zamówiony towar.


Dostawa zamówień kurierem 24

- Twoje zamówienie zostanie dostarczone pod wskazany przez Ciebie adres (na terenie Polski) przez kuriera wybranej przy zamówieniu firmy.
- Przesyłki są doręczane we wszystkie dni robocze w ciągu 24 godzin od dnia wysyłki.
- Status doręczenia zamówienia możesz monitorować klikając na numer listu przewozowego, który otrzymasz w mailu potwierdzającym wysyłkę zamówienia z magazynu. Z systemu monitoringu zamówienia możesz skorzystać w dniu wysyłki po godzinie 22:00.
- Kurier podejmie do 2 prób doręczenia zamówienia. Dla Państwa wygody, w przypadku nieobecności pod adresem podczas próby dostawy, przesyłka może trafić do pobliskiego punktu odbioru firmy kurierskiej. Aby odebrać zamówienie z punktu odbioru firmy kurierskiej, należy okazać ważny i oficjalny dokument tożsamości.

Ważne:

- Czas, w jakim firma kurierska podejmie próbę doręczenia zamówienia na wskazany przez Ciebie adres, to 1 dzień.
- Kurier podejmie do 2 prób doręczenia.
- Na odbiór zamówienia z punktu odbioru firmy kurierskiej masz 7 dni. Po tym czasie zamówienie zostanie zwrócone do magazynu Lilly Collection.
- Kurier dostarcza zamówienia w dni robocze, od poniedziałku do piątku.

Odbiór osobisty

Towar można odebrać po uprzednim umówieniu się przez telefon lub e-mail, w Stacjonarnym punkcie Lilly Collection w Piasecznie przy ul. Józefa Bema 38.